Прийняття, дружба, спілкування, приналежність до спільноти – це основа, на якій тримається наш «Лярш-Ковчег».

Ми, люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень і без неї, допомагають один одному розкрити свій потенціал, ставати кращими і ділитись цим зі світом.

Так як Лярш є неприбутковою організацією, ми можемо втілювати свою місію за допомогою грантів, а також пожертв донорів як з України, так і з-за кордону. Саме тому ми починаємо проєкт «Ангел Ляршу», де кожен охочий може стати ангеликом для людей, які завдяки своїй простоті та дружбі, стають для нас вчителями в житті.

Як стати Ангелом Ляршу?

  1. Заповнити невелику анкету

  2. Вибрати розмір допомоги 

  3. Обрати термін, протягом якого будуть надходити пожертви

Яких Ангеликів ми пропонуємо:

1) Ангел потенціалу - 250 грн. на місяць - допоможе підтримувати різносторонній розвиток Друзів (терапії, поїздки, тощо)

2) Ангел затишку - 500 грн. на місяць - допоможе забезпечити приміщення Ляршу, тобто комунальні послуги, дрібний ремонт, податки, оренду.

3) Ангел дружби - 1000 грн. на місяць - забезпечить приблизно 1/4 щомісячних витрат на одного з 54 наших Друзів.

Є три терміни кожного з Ангеликів: 4, 7 та 12 місяців. Ви можете обрати найкомфортніший саме для Вас!

 

А ми, в свою чергу, в кінці терміну пожертв, відправимо Вам ангелика, (відповідно до категорії та періоду Вашої допомоги) з іменем (яке ви йому дасте), якого зробили на одній з наших майстерень.

Дякуємо, що допомагаєте змінювати світ!

(Зі звітом по витратах Ви зможете ознайомитися в кінці звітного року)

Оберіть комфортну для Вас суму періодичної пожертви:

 

 

Анкета для Ангелів:
 

Дорогі,  Ангелики! Ми просимо надати персональну інформацію, яку ми будемо використовувати лише для комунікації з Вами і не будемо розголошувати третім особам! 

Дякуємо, що заповнили форму.

Чи можна допомогти не фінансово?

Ми будемо щиро вдячні та раді отримати від Вас будь-яку допомогу. Для додаткової інформації телефонуйте за номером +38 067 67 21 169.

 

Чи зможу я відмінити періодичність пожертв?

Так, звичайно. Ви можете відмінити періодичність пожертв у будь який час. Тільки зауважте, якщо Ви припините пожертви до закінчення обраного Вами періоду, то ангелика отримати не вдасться.

Не зважаючи ні на що, ми будемо раді бачити Вас у нас в гостях. Кожен, не зважаючи на свій соціальний статус, хоче бути любленим. Хоч ми і неприбуткова організація, та чого у нас в достатку, так це любові і ми готові нею ділитися. Тому –  запрошуємо до нас!

Для чого вам моя адреса та дата народження?

Вашу персональну інформацію ми будемо використовувати лише для комунікації з Вами і не будемо розголошувати третім особам! 

Адреса потрібна для того, щоб ми могли надіслати Вам ангелика, а дата народження -  аби привітати Вас із святом. Дякуємо за довіру!

Чи обов’язково давати ім’я ангелику?

 Так, адже ви робите добру справу і буде гарно, якщо отримаєте взамін щось особливе і неповторне.

 Ви можете вигадати будь яке ім’я, можете дати йому своє чи ім’я близької для Вас людини. Можна фантазувати!